یــــــا مصور

بیا به دامن قرآن زنیم دست امید    كه روح را بجز این نسخه، هیچ درمان نیست

فتوبلاگ قرآن فتوبلاگ قرآنی

فتوبلاگ قرآنی یا مصور در یک نگاه

نگاهی بر وب نوشت های فتوبلاگ - بر روی تصویر کلیک کنید

یا مصور فتوبلاگ قرآنی یا مصور

یامصور

کتابیست قرآن ز یکتا خدا/ که هرگز در آن نیست شکی روا    همه متقین را به آئین راست/ هدایت نماید که راهی سزا ست

قران تصاویر قرآنی
آدرس سایت یا وبلاگ های مورد نظر خود را كه در زمینه قرآن فعالیت می كنند از طریق فرم تماس با ما
برای  ما ارسال نمایید .


    
 تفسیر قرآن

 این سایت حاوی تفسیر کل قرآن می باشد که از تفسیر نمونه برگرفته شده است .پرسمان قرآن

 تالار گفتگوی کاربران . عصویت رایگان و ارایه ی سوال و پاسخ های پرسشگران ... 
  
 تبیان
 در راستای نیل به اهداف متعالی اسلام و تحقق ارزش های انقلاب اسلامی ، در سال 80و متعاقب انتصاب رئیس جدید سازمان تبلیغات اسلامی ، حجه الاسلام والمسلمین دكتر سید مهدی خاموشی بر مبنای رهنمودهای مقام معظم رهبری رویكرد جدیدی در زمینة استفاده از فناوری روز جهت اجرای وظایف و دستیابی به اهداف سازمان تبلیغات اسلامی...
راسخون
 یکی از ارزشمند ترین اهداف نظام جمهوری اسلامی ایران تولید وگشترش علم وفرهنگ سازی صحیح اسلامی است.در این راستا رسانه ها نقش موثروسازنده ای در پیشبرد این اهداف دارند و هر کدام از آنها بعنوان وسیله تولید و انتقال فرهنگ در بین اقشار مختلف جامعه تلاش می کنند.در این میان سایتهای اینترنتی وپرتالها به عنوان جدیدترین...
تنزیل

 سایت تنزیل با نرم افزاری بسیار قدرتمند مجموعه ی خوبی از انواع خطوط قرآنی ، قاریان متعدد و ... را جهت تلاوت قرآن آن لاین ارایه نموده است.


 
 آینده روشن - اخبار مهدویت و معنویت

 آینده، روشن تر خواهد بود برای آنان که اخبار امروز را روزنه ای به آینده می دانند. و آینده ای روشن در راه است که همواره ادیان و مکاتب بدان نوید داده اند. رسانه های به روز (آن لاین) خواه ناخواه به آن آینده سو گرفته اند و می گیرند. با این همه، سوگیری مستقیم به آن آینده روشن همت رسانه ای دیگر را می طلبد پایگاه...
ایکنا
 خبرگزاری قرآنی ایران(ایکنا) نخستین و تنها خبرگزاری تخصصی قرآن کریم در جهان اسلام است. تلاش ما همواره بر آن بوده است که اخبار و رویدادهای مختلف ایران و جهان را با رویکرد و محک قرآنی در حوزه های مختلف همچون سیاسی، هنری، ادبی، اجتماعی، فعالیتهای قرآنی، اندیشه و علم، وبلاگ و بین الملل مورد بررسی و تحلیل...
شبستان

 سایت شبستان از سایت های خوب حوزه ی معارف اسلامی و قرآن می باشد. 
        پایگاه حوزه

www.hawzah.net

این پایگاه به زبان فارسی است و ترجمه های قران از آیت الله مكارم شیرازی ، استاد محمد مهدی فولادوند و یك ترجكه از انگلیسی نیز در آن و جود دارد .

این پایگاه منبع خوبی برتی محققانی استكه می خواهند در موضوعات مربوط به قرآن و علوم قرآنی تحقیق كنند . وجود منابع فراوان از جمله كتاب ، 420 مقاله،معرفی 1000 عنوان پایان نامه ، 40 مورد تلاوت مجلسی و ترتیل شما را از مراجعه  به كتابخانه ها بی نیاز نیكند . 17 نرم افزار قرآنی نیز به اجمال در این پایگاه معرفی شده است .


پایگاه الشیعه(مركز جهانی آل البیت -ع-)

www.al-shia.org

این پایگاه به هجده زبان از جمله فارسی ، عربی ، انگلیسی و فرانسوی مطالب خود را ارائه كرده است.

در این سات ضمن مشاهده متن قرآن مجید میتوانید در  متن و ترجمه آن جست و جو كنید ترتیل قرآن با صدای پنج قاری مشهورو الاوت مجلسی توسط چهل و نه قاری در اختیار علاقمندان قرار دارد . امكان آموزش روخوانی و حفظ قرآن از طریق اینترنت ، ارئه زندگی نامه كوتاه تعدادی از حافظان و تفسیر نمونه ، تفسیر كوثر ، قات مفسران سیعه و چند كتاب دیگر ، در كنار مقالاتی در همین زمینه ، بخش قران این پایگاه را بسیار غنی كرده است.


منابع قرآن در اینترنت

www.quran.org.uk

یكی از بهترین پایگاه ها در زبان اینگلیسی است كه مطالب خود را به صورت موضوعی دسته بندی كرده است . اگرچه مطالب این پایگاه ، در برخی موارد به پایگاه های دیگر پیوند می خورد ، ولی به نظر می رسد بیشتر مطالب از آن خود پایگاه است و دایرهالمعارف نسبتاً كاملی در موضوع قرآن به شمار می آید .


پایگاه اطلاع رسانی مركز فرهنگ و معارف قرآنی

www.maarefquran.com

این پایگاه وابسته به دفتر تبلیغات اسلامی و شامل فرهنگ موضوعی تفاسیر قرآن ، تفسیر راهنما ، معرفی دایره المعارف قرآن و ... است . این پایگاه به زبان فارسی است .


بنیاد قرآن و عترت

www.bonyad-qoran.com

برخی از عناوین این پایگاه ، كه مطالب خود را به زبان فارسی ارائه می كند ، عبارت اند از: معرفی تفاسیر ، اشعار زیبا در وصف قرآن ، احكام قرآن ، پرسش و پاسخ و اخبار مربوط به قرآن .


         پایگاه الحكمه

www.alhikmeh.com/

در این صفحه احادیث بسیار جالبی از امامان معصوم (ع) در باره قرآن ، قرائت قرآن ، حفظ قرآن و .... ارائه شده است . مطالب این پایگاه به زبان عربی است .


         پایگاه الاسلام

www.al-islam.org/allah/index.html

این سایت همانند دیگر موضوعات موجود در ان ، در موضوع قرآن ، سنگ تمام  گذاشته است . مطالب موبوط به قرآن ، اعم از كتاب ، مقاله ، ترتیل ، تلاوت و ... به صورت الفبایی موتب شده است . ترجمه های انگلیسی شاكر ، پیكثال ،و یوسفعلی از قران از مطالب دیگر این پایگاه است كه به زبان انگلیسی ارائه می شود.


         مركز اطلاع رسانی غدیر

www.ghadeer.org/qoran/qoran.html

برای مشاهده تفسیرهای المیزان(فارسی)، نمونه و چند كتاب در موضوع تفسیر به صورت موضوعی به همراه تعدای كتاب دیگر درباره قر ان به این پایگاه مراجعه كنید . تفاسیر مذكور كه در پایگاه های دیگر وجود دارد از این پایگاه گرفته شده است . این پایگاه به زبان فارسی فعال است .


         جامعه القرآن الكریم

www.jameatulquran.com

برای اطلاع از فعالیت های موسسه فرهنگی – قرآنی جامعه القرآن الكریم (وابسته به محمد حسین طباطبایی) و نیز آشنایی با حافظان قر آن و زندگی نامه كوتاه آنان ة به پایگاه این مركز سری بزنید و مطالبی درباره چگونگی آموزش حفظ قرآن مطالعه كنید . جهت استفاده از پاسخ كارشناسان به پرسش های قرآنی خود ، از طریق پست الكترونیكی این پایگاه info@jameatulquran.com اقدام نمائید . مطالب این پایگاه به سه زبان فارسی ، عربی و انگلیسی ارائه می شود .


پایگاه المیزان

www.almizan.org

سه جلد از تفسر المیزان به زبان انگلیسی ترجمه شده و در این پایگاه وجود دارد .


شبكه قرآن كریم

www.qurannetwork.com

در این پایگاه كه به زبان انگلیسی فعال است امكان دسترسی ماربران به ترجمه قرآن به بیست و دو زبان زنده دنیا فراهم آمده است.


         التفسیر

www.altafsir.com

تعدادی از تفاسیر شیعی از جمله المیزا ن ، قمی ، تبیان ، تفسیر صدرالمتالهین ، فیض كاشانی و تعداد زیادی از تفاسیر اهل سنت ، كه در مجموع شامل شصت و چهار عنوان است در این پایگاه به نمایش گذاشته شده است كه به ویژه با امكان جست و جو كردن امكان خوبی برای دانش پژو هان را فراهم نموده است . برخی از تفاسیر هنوز فعال نیستند كه به تدریج فعال خواهند شد .این پایگاه به زبان عربی و انگلیسی فعال است .


طریق الاسلام

www.islamway.com

ترتیل قرآن با صدای 140 قاری كه 17 نفر از آنان قرآن را به طور كامل تلاوت نموده اند . در این پایگاه آمده است . زبان این سایت عربی است.


ترتیل قرآن

نمونه پایگاه هایی كه امكان شنیدن ترتیل قرآن را فراهم كرده اند:

www.aviny.com/voice/telavat.htm

www.irib.ir/worldservice/ramezan/quran/kol/list.htm

www.ahl-ul-bait.org/

www.madressa.net/fx/quran.html

www.resalat.com/index.asp?st=quran


از برای حفظ قرآن ، جان فشانی لازم است
روز و شب در سنگر دین ، دیده بانی لازم است

«اوست خدای آفریننده صورتگر، نام های بهتر از آنِ اوست، آنچه در آسمانها و زمین است، او را تسبیح می‏گویند و او قدرتمند و حكیم است»(حشر، 24)
«مُصوِّر» به كسی گویند كه صورتی را پدید آورد و خدا «مصوِّر» است چون هیأت هر مخلوقی به وسیله او وجود می‏ پذیرد، بنابراین هر موجودی كه دارای ماده و صورت است، مخلوق خداست، و او است كه این ماده را به صورت زیبائی درمی‏ آورد، چنان‏كه می ‏فرماید:
«هُوَ الَّذِی یُصَوِّرُكُمْ فِی الأَرْحامِ كَیْفَ یَشاءُ»(آل عمران، 6).

 یا مصور ، روایتی است تصویری از قرآن و قرآنیان
و شیوه ای نو در راه کسب معرفت .
 یا مصور ، روایت شیفتگی است به روشنی بخش
راه زندگی و خوشبختی .
یا مصور ، بهانه ای است برای اندیشیدن و انس با
کلام وحی .
موضوعات

محبوب ترین تصاویر
    تصاویر زیبای شب های قدر قبر ترجمه تصویری - انفاق - تصاویر برتر فتوبلاگ ترجمه تصویری شریفه 76 سوره نحل - تصویر منتخب قرآنی فتوبلاگ یا مصور گورستان نظامی آمریکا نزول قرآن بر کوه - تصاویر برتر قرآنی فتوبلاگ یا مصور
لوگوی یا مصور
یامصور
لوگوی دوستان
    رهبر فتوبلاگ قرآن فتوبلاگ قرآن فتوبلاگ قرآن فتوبلاگ قرآن فتوبلاگ قرآن فتوبلاگ قرآن فتوبلاگ قرآن فتوبلاگ قرآن فتوبلاگ قرآن فتوبلاگ قرآن فتوبلاگ قرآن فتوبلاگ قرآن فتوبلاگ قرآن فتوبلاگ قرآن فتوبلاگ قرآن فتوبلاگ قرآن فتوبلاگ قرآن فتوبلاگ قرآن فتوبلاگ قرآن
همسایه ها
امکانات جانبی
دانلود نرم افزارهای مورد نیاز
اگر در باز کردن فایل های فشرده zip و rar مشکل دارید ، نرم افزار زیر را دریافت کنید :

winrarدانلود نرم افزار اجرای فایل های فشرده rar و zip


برای افزایش سرعت دانلود از برنامه زیر استفاده کنید :

فتوبلاگ قرآندانلود نرم افزار IDM
  • نظرسنجی
  • آمار بازدید
  • پیوندها
  • ابزار

کدام بخش وبلاگ بیشتر تقویت شود؟
 یامصور آمار بازدید

کل بازدید :


بازدید امروز :


بازدید دیروز :


بازدید این ماه :


بازدید ماه قبل : فتوبلاگ قرآن وضعیت وبلاگ

تعداد کل مطالب :


نویسنده وبلاگ : عارف خطیبی فتوبلاگ قرآن آخرین به روزرسانی :فتوبلاگ قرآن فتوبلاگ قرآن فتوبلاگ قرآن فتوبلاگ قرآن فتوبلاگ قرآن فتوبلاگ قرآن فتوبلاگ قرآن
.
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات